Şikayet

konuyu başlatan ZeusAndHera | Emre

462
9
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Chriss isimli oyuncu ile yaptığımız tartışma sonucu ikimizede gag atıldı fakat Chriss gagını açmak için sunucudan gir-çık yaptı.Bende bunun sonucunda pgag attım.Bu olay sonrasında Rabbit Rare adlı oyuncu bana şöyle mesajlar yazmaya başladı;

https://i.hizliresim.com/oXoLB7.png

Konu tartışmaya açık fakat büyütülecek bir şey göremiyorum. Gelen tepkilere göre değerlendirilebilir. İyi forumlar.
[Resim: oXoy3X.gif]

Teşekkürler
[Resim: dvRZz7.jpg]

Diğer omden konuşmalarımızın fotoğrafını da atsaydın ozaman daha net anlaşılırdı neden böyle yaptığım. Chriss kavga sırasında sinirlendiği için oyundan çıktı 10 dakika sonra geri geldi. Chata bişey yazmadı arkadaş kinli olduğu direk pgag attı. Bende neden pgag attım dedim. Olay bu

Büyütülecek bir konu değil gibi
[Resim: almkgB.png]

Emre o anki olayın gelişme durumuna göre insiyatif alabilirsiniz deniliyor sürekli olay bu şekilde yaşandıysa tekrar oyuncuyu gaglayıp olayı büyütmeye hiç gerek olmadığını düşünüyorum.

Oyuncu 10 dk sonra çıkıp gelmedi.1 el 3 dakikalık godlu oyun oynadık.Ve ben sonrasında oyunda gördüğüm için pgag attım.Atarkende Eto'ya sordum.Gir-çık yaptı pgag atıyorum sıkıntı var mı diye.Yok dedi
[Resim: dvRZz7.jpg]

O an komuttaydım pek dönen muhabbeti göremedim sadece ikisini de uyardım devam ederse ikinizede gag atacağım diye komut vermeye devam ettim. O ara om den Emrenin cevap verir misin tarzında mesajını gördüm efendim yazdım. Gir çık attı pgag atıyorum dedi bende at dedim bunun pgag sebebi olduğunu iki tarafta biliyor fakat ne zaman girdi, ne zaman çıktı bilmiyorum. Takip edemedim bu konu hakkında pek bir fikrim yok herkesin konuşmasını okuyunca işler karışıyor.
[Resim: JZ1rbY.gif]

olaylar sırasında chat e dikkat etmedim ancak 3 gün pgag biraz fazla olmuş sanki gibi geldi neyse uzatmayalım.
[Resim: almg0Q.gif]

Önemli olan insanların eğlenmesini sağlamak için ceza kullanılmalıdır. Bunun harici kullanıldığında keyfi yetki oluyor. Burda bir yetki sürdüreceksiniz bazı şeylere dikkat etmek zorundasınız. Her hareketiniz bir şeyi temsil ediyor. Bunu unutmazsak iyi olur bence. İyi forumlar.

Foruma Git:

1 Ziyaretçi